Oferujemy

Tworzenie stron internetowych

INVUP GROUP oferuje następujące indywidualne rozwiązania :

  • Projekt szaty graficznej (logo, układ, komunikacja graficzna) rozwijanie witryny za pomocą skutecznych narzędzi dostosowanych do potrzeb firmy
  • Optymalizacja naturalnego pozycjonowania strony (SEO) poprzez stworzenie prawidłowego i dobrze zorganizowanego kodu
  • Tworzenie katalogu produktów produktów i usług, instalacja rozwiązań sprzedaży online
  • Instalujemy certyfikaty bezpieczeństwa SSL

Nasz zespół zapewnia następnie utrzymanie witryny, a także szkolenie personelu w zakresie obsługi oprogramowania do zarządzania treścią, co pozwala klientowi modyfikować zawartość witryny.

Nasz zespół oferuje kompletne rozwiązania informatyczne dla sprzedaży online integrujące wszystkie istotne funkcje takie jak:

  • Moduły płatności online
  • Zarządzanie zamówieniami i śledzenie
  • Moduł rozliczeniowy
  • Projekt, który dostosowuje się do smartfonów i tabletów

Szczególną uwagę zwraca się na doświadczenie użytkownika i bezpieczeństwo transakcji.

Specjaliści INVUP GROUP wiedzą, jak wykorzystać potencjał Internetu, aby poprawić swoją obecność w Internecie dzięki mediom społecznościowym, reklamom internetowym i analizie ruchu w witrynie.
Jesteśmy w stanie zaoferować dynamiczną strategię, która najlepiej odpowie na potrzeby klientów i pozwoli na lepszą optymalizację zasobów firmy.

Nasi eksperci ds. ergonomii oceniają architekturę witryny, jej funkcje, łatwość obsługi, przejrzystość a także jakość kodu i optymalizację czasu ładowania. Wszystkie te elementy poprawiają pozycję strony w wyszukiwarkach. Wybieramy najbardziej odpowiednie rozwiązania, aby zapewnić dobre funkcjonowanie strony  odpowiadające potrzebom firmy.

Każda firma, zarówno duża korporacja jak i małe przedsiębiorstwo, korzysta z możliwości, jakie niewątpliwie dają szeroko rozumiane usługi informatyczne. INVUP GROUP proponuje swoim Klientom doradztwo w zakresie specjalistycznego projektowania rozwiązań informatycznych tak, aby możliwe było ich skuteczne wykorzystywanie do rozwoju biznesu.

Metoda Design Thinking to idea, która zakłada spojrzenie na problem z wielu perspektyw jednocześnie. Celem tej metody jest stworzenie oryginalnego prototypu rozwiązania, który pozwoli od razu sprawdzić jego działanie. Jest to rozwiązanie idealne dla wszystkich firm, które działają w oparciu o innowacje i chcą tworzyć rozwiązania będące odpowiedzią na potrzeby użytkowników. INVUP GROUP oferuje swoje doradztwo w zakresie prototypowania oraz stosowania metody Design Thinking.

Jesteś zainteresowany współpracą? Skontaktuj się z nami